Uçak

/Uçak
Uçak 2018-09-01T20:04:55+00:00

Genel Bilgi

Yalnızca ülkemizin değil Ortadoğu’nun en kapsamlı havacılık eğitim merkezinin Samsun’da olduğunu biliyor muydunuz ?

Kulübümüz uçakları ve profesyonel pilotları eşliğinde denize sıfır 19 mayıs havaalanından kalkış yaparak Samsun üzerinde seyir uçuşu gerçekleştirmek ister misiniz ?

#YakıtSizdenPilotBizden
UÇUŞ ETKİNLİĞİ
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

MERAK EDİLENLER

En çok merak edilen konuları sizler için derledik, sağ taraftaki bölümden konuları inceledikten sonra sorularınız ve rezervasyon için 0850 532 89 29 bilgilendirme hattımızı arayabilirsiniz.

Uçuşlarımız #YakıtSizdenPilotBizden projemiz kapsamında gerçekleşmektedir. 30 Litre 95 Oktan Benzin (otomobil benzini) yada karşılığı bedel ile uçuş yapabilirsiniz.

Yakıtın nasıl getirileceği, 19 Mayıs ilçesinden temin edllmesi vs durumlar hakkında rezervasyon esnasında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pazar günü kulübümüz ile mangal – semaver yaparak samsun üzeri kısa bir uçuş gerçekleştirmenin maliyeti 19 Mayıs Havaalanına ulaşımınız ve 30 litre benzin. Bu yazıyı oluşturduğumuz esnada benzinin litresi 6 TL bandında geziyordu.

Uçuş günleri yarım gün şeklinde organize edilmekte. Hava durumuna bağlı değişkenlik göstermekle birlikte genelde 13.00 – 18.00 arası.

Gün boyu semaver çayı, acıktığınızda ise %100 Dana Eti Çamlıdağ Sucuğundan gönüllü pilotlarımız tarafından yapılan mangalda sucuk-ekmek kulübümüzün ikramı.

Seyir uçuşlarımız bir pilot iki yada üç yolcu şeklinde icra edilmektedir.

2 adet uçuş turu bulunmaktadır. Kısa turlarda 19 Mayıs – Çatalçam yada Kuş Cenneti, Uzun turlarda ise Samsun – Atakum sahillerine paralel olarak takribi 10-40 dakikalık uçuşun ardından misafirlerimizin isteğine göre bir yada iki kez piste alçak geçişin ardından uçuş tamamlanıyor.

  • İlk kez tek motorlu uçağa binecek gökyüzü sevdalılarına önerimiz kısa turlarımıza rezervasyon yaptırmaları.
  • Uçuş programı günü havaalanı yoğun olduğundan rezervasyon sırasına göre sıra yapılacak ve yolcularımız sıraya göre uçuş gerçekleştirecektir. Programınızdan dolayı belirli bir saatte uçuş talebinizi rezervasyon esnasında belirtiniz.