Tek Motorlu Uçaklar

/Tek Motorlu Uçaklar
Tek Motorlu Uçaklar 2018-06-19T07:38:14+00:00

Yalnızca ülkemizin değil Ortadoğu’nun en kapsamlı havacılık eğitim merkezinin Samsun’da olduğunu biliyor muydunuz ?

Kulübümüz uçakları ve profesyonel pilotları eşliğinde denize sıfır 19 mayıs havaalanından kalkış yaparak Samsun üzerinde seyir uçuşu gerçekleştirmek ister misiniz ?

Uçuşlar Hakkında Genel Bilgi

En çok merak edilen konudan başlamak istiyoruz, uçuşlar için herhangi bir ücret talep etmiyoruz 🙂

Uçuşlarımız #YakıtSizdenPilotBizden projemiz kapsamında gerçekleşmektedir. 0850 532 89 29 bolu bilgi hattımızdan rezervasyon yaptırmanız ve uçuşa gelirken yanınızda 30 Litre 95 Oktan standart araç yakıtı getirmeniz yeterli olacaktır.

Yakıtın nasıl getirileceği, 19 Mayıs ilçesinden temin edllmesi vs durumlar hakkında rezervasyon esnasında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özetleyeceksek olursak, Pazar günü kulübümüz ile mangal / semaver yaparak samsun üzeri kısa bir uçuş gerçekleştirmenin maliyeti 19 Mayıs Havaalanına ulaşımınız ve 30 litre benzin. Bu yazıyı oluşturduğumuz esnada benzinin litresi 6 TL bandında geziyordu.

Maliyet konusunu açıkladığımızı düşünüp organizasyon hakkında bilmeniz gerekenleri aktaracak olursak başlıca konular şu şekilde:

Uçuş günleri yarım gün şeklinde organize edilmekte. Hava durumuna bağlı değişkenlik göstermekle birlikte genelde 13.00 – 18.00 arası.

Gün boyu semaver çayı, acıktığınızda ise %100 Dana Eti Çamlıdağ Sucuğundan gönüllü pilotlarımız tarafından yapılan mangalda sucuk-ekmek kulübümüzün ikramı.

 

Seyir uçuşlarımız bir pilot bir yolcu şeklinde icra ediliyor. Kısa turlarda 19 Mayıs – Çatalçam yada Kuş Cenneti, Uzun turlarda ise Samsun – Atakum sahillerine paralel olarak takribi 10-40 dakikalık uçuşun ardından misafirlerimizin isteğine göre bir yada iki kez piste alçak geçişin ardından uçuş tamamlanıyor. İlk kez tek motorlu uçağa binecek gökyüzü sevdalılarına önerimiz kısa turlarımıza rezervasyon yaptırmaları.

Bilgi & Rezervasyon: 0850 532 89 29

Seyir uçuşu keyfinizi artırmak isterseniz 1 pilot – 2 yolcu kapasiteli uçaklarımız ile Samsun-Sinop-Amasra , Samsun-Ordu-Trabzon uçuşları gerçekleştirmek isterseniz PIC Uçak Kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz 🙂